דבר דקנית בית הספר ללימודים מתקדמים

כמועמדים וכסטודנטים לתואר מתקדם בחרתם במסלול האקדמי להתמחות, לרכישת מיומנויות מחקריות ולמימוש מקצועי ואישי. השכלה ומחקר אקדמי מציידים אתכם בידע, בכלים לחשיבה ביקורתית ובמיומנויות ניתוח וכתיבה המקנים יתרון איכותי בעבודה ובחברה.

אוניברסיטת בר-אילן, באמצעות בית הספר ללימודים מתקדמים, פותחת בפניכם מגוון רחב של תחומי לימוד רלוונטיים וחדשניים. בית הספר הינו גוף שייעודו להוות בית לסטודנטים ללימודים מתקדמים החל מהגשת המועמדות ועד לסיום התואר. סגל בית הספר פועל במישורים האקדמיים מול המחלקות והפקולטות וכן במישורי התמיכה האישית, הליווי הפרטני ואף בסיוע כלכלי על בסיס מצוינות ונזקקות. סגל בית הספר אמון על תמיכה ופתרון בעיות, תוך מתן יחס אישי על מנת לאפשר לכל סטודנט/ית הצלחה ומימוש של מסלול הלימודים, המחקר וההתמחות.  

אני רואה בלימודים ובמחקר האקדמי יעד המקדם צמיחה אישית וחברתית המאפשרת התמודדות טובה עם מכלול האתגרים הניצבים בפנינו. כדקנית בית הספר ללימודים מתקדמים אינני רואה לנגד עיניי ציבור של אלפי סטודנטים, אלא אלפי פרטים מיוחדים וייחודיים על שלל צורכיהם המגוונים ומסלולי ההתקדמות האישיים בהם בחרו. אני מתחייבת לתהליך מתמיד של בחינה, שינוי ושיפור במטרה לעמוד בציפיותיהם של אלו שבחרו ללמוד לתואר מתקדם באוניברסיטת בר-אילן.

 

בברכה,

פרופ' רונית שריד
דקנית בית הספר ללימודים מתקדמים

תאריך עדכון אחרון : 01/02/2024